로고

꽃빛타워
  • 자유게시판
  • 자유게시판

    자유게시판

    молитва господи владико живота його

    페이지 정보

    profile_image
    작성자 Hilton Santo
    댓글 0건 조회 17회 작성일 24-08-31 22:03

    본문

     
     
     
     
     
     
    th?q=молитва+господи+владико+живота+його
     
     
    молитва господи владико живота його [Детальніше...]
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

    В течение Великого поста, начиная с вечера воскресения до утра пятницы читается молитва преподобного. Молитва Ефрема Сирина. Текст, переводы. Господи и Владыко живота моего, Дух праздности, уныния, любоначалия и празднословия не даждь ми. Дух же целомудрия, смиренномудрия, терпения и любви. Господи і Владико життя мого! Духа млявости (униніє), недбайливости, владолюбства і пустослів'я віджени від мене. Духа доброчесності. Молитовник УГКЦ та Римо-Католицької Церкви: Господи і Владико життя мого! Духа лінивства, недбайливости, властолюб'я і пустомовства віджени від мене. Молитва «Господи и Владыко живота моего» – уникальный образец христианского молитвенного творчества. Она содержит в себе кодекс духовной жизни христианина. Амiнь. Молитва до Пресвятої Тройцi. Пресвятая Тройце, помилуй нас; Господи, очисти грiхи нашi; Владико, прости беззаконня нашi; Святий. Господи и Владыко живота моего, дух праздности, уныния, до чого сниться велика радість любоначалия и празднословия не даждь ми. Дух же целомудрия, смиренномудрия, терпения и любве, даруй ми рабу Твоему. Ей, Господи Царю, даруй ми зрети моя.

    гороскоп чоловік телець і коза молитва на радоницю за покійними батьками вдома читати безкоштовно до чого сниться надягати велике взуття сонник міллера до чого сниться брудна вода остання цифра в гтд що означає все про гороскоп кінь що означає аркана диявол вершки сонник збиті молитва пресвятої богородиці чаша терпіння



    наснилася жива лялька дівчинка магія легенди перекази гороскоп водолій січень 2024, гороскоп водолій на 2024 рік по місяцях туз кубків і туз жезлів поєднання, туз кубків і королева жезлів карти таро як так і ні, таро так-ні значення таблиця перший знак зодіаку тельця колесо таро порада карти до чого сниться золотий ланцюжок із хрестиком до чого снитися плисти по брудній воді
    леон ім'я при хрещенні
    тлумачення снів за всіма сонниками щури та миші
    до чого сниться машина
    сонник клопи на роботі

    .
    ==============================================================

    ~~~~~ до чого сниться велика радість ~~~~~

    ==============================================================
    .

    댓글목록

    등록된 댓글이 없습니다.